Wrocław Limuzyna

Limuzyna Wrocław

Wynajem limuzyny na wszelkiego rodzaju imprezy we Wrocławiu

limuzyna na 15 osób Wrocław
limuzyna na 18 osób
limuzyny na 16 osób Wrocław
limuzyna na 20 osób Wrocław

Limuzyna na 15 osób - Wrocław

Potrzebna limuzyna na 15 osób a Wrocław wcześniej takiej nie posiadał? Rzeczywiście, wcześniej takiej limuzyny nie było, natomiast od niedawna jest już ona dostępna. Z obawy że nie starczy miejsca w standardowych limuzynach, na pomoc przychodzi limuzyna na 15 osób. Taką limuzyną jest rzecz jasna HUMMER. Jak już wspomniano jest to bardzo wyjątkowa limuzyna na większą ilość osób. Na zakończenie - Limuzyny HUMMER nie mają sobie równych jeśli chodzi o piękno masywności. Prędzej czy później to zauważycie - jeśli nie ze zdjęć to w rzeczywistości.

15 osób i potrzebna większa limuzyna?

Rzecz jasna takich limuzyn nie ma wiele jeśli chodzi o Wrocław. Nic więc dziwnego że większe ekipy zarówno jeśli chodzi o kawalerskie czy panieńskie pędzą czym prędzej aby taką limuzynę wynająć. Wpisujcie więc jak najszybciej w Google frazę limuzyna 18 osób Wrocław i zamawiajcie! Nie wspominając że jest ona bardzo wyjątkowa, należy nadmienić że jedyna. W istocie, nie ma obecnie limuzyny która posiada takie wyposażenie jak ta we Wrocławiu.

limuzyna - ile osób?

Raz na jakiś czas pada pytanie ile osób pomieści limuzyna? Oczywiście nie jesteśmy w stanie tego dokładnie określić. W skrócie to zależy od limuzyny. Nade wszystko, należy pamiętać że niektóre limuzyny mają dopuszczalną ilość osób ponad 9 - nawet do 25 czy 30 osób. Ale pod warunkiem że taka limuzyna to udźwignie. Ściśle biorąc, nie jest problemem pomieszczenie 8 osób czy 9 a nawet 15. Mianowicie - pytanie jak dużo ważą pewne osoby. Przypuśćmy że 5 osób waży ok. 150 kg, wówczas nie zmieszczą się oni w 5 osób do samochodu typu maluch a co gorsza, on ich nie udźwignie.