Limuzyna HUMMER Wrocław

Limuzyna Hummer w mieście Wrocław już teraz na wynajem!

limuzyna Hummer Wrocław (3)
limuzyny Hummer Wrocław
limuzyna hummer Wrocław
limuzyna na 15 osób Wrocław

Limuzyna hummer Wrocław

Limuzyna Hummer - tak naprawdę od niedawna właśnie tutaj jest już dostępna! O ile chcecie czegoś masywnego, męskiego i z pazurem - to właśnie taka jest limuzyna HUMMER. Jest to jedyna limuzyna która oferuje miejsce dla aż 25 osób. Dodatkowo, limuzyna ta posiada profesjonalny bar, dodatkowo może być dam barman / barmanka który(a) obsłuży Was gdy chodzi o drinki. No i nie zapomnijcie, obsłużymy kawalerskie oraz panieńskie! Także, Imprezowicze - serdecznie zapraszamy do kontaktu no i rzecz jasna jazdy tym unikatem! A jeśli starczy miejsca to i także oczywiście barman się przysiądzie!

wrocław + limuzyna hummer

Jeśli chodzi o limuzyny, znamy się na tym oczywiście najlepiej. Jedno jest jasne, Wrocław i limuzyna HUMMER to mówiąc w skrócie idealne połączenie. Limuzyna HUMMER może pełnić tak naprawdę wszelakie funkcje. To tak, po pierwsze jest to swoisty klub. Po drugie, Można w nim śpiewać karaoke. A po trzecie, można również być didżejem. Co więcej, można poczuć się jak barman / barmanka a nawet - po czwarte - być przez takiego barmana lub barmankę obsłużonym(ą)! W rzeczy samej, Wrocław to miasto spotkań - również tych w limuzynie HUMMER. Rzecz jasna, mogą to być spotkania takie jak: wieczory kawalerskie, wieczory panieńskie, oczywiście także urodzin a choćby i ślub.

Limuzyna hummer na panieński we wrocławiu

LIMUZYNA HUMMER to w skrócie jedyna limuzyna XXL która pomieści aż 25 osób! Właściwie to nieważne więc czy interesuje Cię limuzyna na 13 osób, czy na 20 osób. Ba! imponująca jest nawet przedłużana limuzyna na 10 osób! Wrocław natomiast zapewnił nam w rzeczy samej kolejny poziom! Ta limuzyna HUMMER w skrócie sprosta wszystkim wymaganiom w szczególności właśnie w miejscowości Wrocław! Bez wątpienia, wiadomo że to miasto spotkań właśnie w limuzynach, bo kto komu zabroni bawić się na bogato!

limuzyna hummer na kawalerski we wrocławiu

Pokrótce - spójrzcie tylko na ten egzemplarz. To rzeczywiście prawdziwa LIMUZYNA XXL. Podsumowując, HUMMER wymiata swoją wielkością. Jest to jedyny taki, nieprzeciętny imprezowy pojazd. Rzeczywiście, można by pomyśleć że jest to imprezowy autobus, albo coś w rodzaju jak imprezowy school bus, Wrocław takiego swoją drogą również oferuje. Nic z kolei więcej mylnego! LIMUZYNA HUMMER to ewenement, jest krokiem dalej niż imprezowy autobus czy imprezowy school bus. Nie wspominając już - albo nie, trzeba wspomnieć - ten pojazd nadaje się także na ślub!

Najdłuższa limuzyna W Polsce

Lincoln Town Car 185 w białym wydaniu

450 zł / 1h 

LIMUZYNA KLASYCZNA

Klasyczny Lincoln Town Car 120 w białym wydaniu

350 zł / 1 h

CZARNA LIMUZYNA

Lincoln Town Car 120 w czarnym wydaniu

400 zł / 1h

RÓŻowa Limuzyna

Lincoln Town Car 120 w różowym kolorze

400 zł / 1h 

Imprezowa Nysa

400 zł / 1h 

Imprezowy autobus

Impreza dla większej ilości osób

800 zł / 1h

school bus

 

Amerykański autobus 

800 zł / 1h 

LIMUZYNA HUMMER na 20 osób

Fenomenalna czarna limuzyna HUMMER TOP1 dla większej ilości osób (do 25)

700 zł / 1h 

wroclaw hummer limuzyna

Limuzyna hummer na 15 osób

Biała limuzyna HUMMER dla większej ilości ośób

700 zł / 1h

Limuzyny Wrocław

Kontakt

biuro@wroclawlimuzyna.com
(formularz online niżej)
794 183 380

Podsumowanie
product image
Ocena Autora
1star1star1star1star1star
Ocena użytkowników
5 based on 20 votes
Marka
Limuzyna Wrocław
Limuzyna
Limuzyna Hummer Wrocław
Cena
PLN 700
Dostępność
Available in Stock